Rusza kontynuacja akcji Poznaj Zdrowie Swoich Płuc

2008-04-17

powrót do listy
˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
17 kwietnia w Siedlcach rusza kontynuacja akcji Poznaj Zdrowie Swoich Płuc, która w 2007 roku odbyła się w kilkunastu miastach całej Polski. Akcja jest częścią Ogólnopolskiego Programu Głęboki Oddech prowadzonego na rzecz walki z Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc (POChP).

W 2007 roku badania cieszyły się ogromną popularnością, dlatego też organizatorzy Programu Głęboki Oddech postanowili akcję kontynuować. W ruchomej przychodni Mobil-Med będzie możliwość wykonania bezpłatnego badania spirometrycznego, a pacjent, u którego wynik badania będzie charakterystyczny dla POChP może także skorzystać z bezpłatnej porady lekarza.

Mapa trasy spirobusu obejmie kilkadziesiąt miast, m.in. Siedlce, Łomżę ,Ostrołękę, Suwałki, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynię, Olsztyn, Warszawę, Wołomin, Skierniewice, Zieloną Górę, Łódź, Sieradz, Jarocin, Pruszków, Radom, Koszalin.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w badaniach.
o programie
kontakt
publikacje
testy
partnerzy
"Głęboki Oddech" - Program Profilaktyczno-Edukacyjny "Głęboki Oddech" na rzecz walki z Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc (POChP). Program ma ogólnopolski charakter i zmierza do zwiększenia w społeczeństwie świadomości istnienia POChP. Uczy profilaktyki POChP i wskazuje na korzyści płynące z badań profilaktycznych.
Organizatorem Programu jest Polskie Towarzystwo Chorób Płuc, we współpracy z firmą Adamed.

Program objął już kilkaset miejscowości w Polsce. W ramach programu z bezpłatnych badań i konsultacji lekarskiej skorzystało około 60 tysięcy Polaków.

Dodatkowych informacji udziela:
Patrycja Brzezińska
On Board Public Relations Sp. z o.o.
ul. Wolska 88
01-141 Warszawa, Poland
tel.(+48 22) 321 51 00, fax. (+48 22) 321 51 01
e-mail: pbrzezinska@onboard.pl
design: republica nova
Adamed